Nawigacja

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Jeder
30 lipiec 2017
Zauważyłem tak jakby komputery w autobusach nie wyrabiały z wyświetlaniem przystankóœ. w autobusach z tablicami nie ma tego problemu jednak

Szeryf
10 lipiec 2017
Od dzisiaj wszystkie wyświetlacze są spod mojej ręki. Ktokolwiek zauważy błąd to pisać Wink

Szeryf
23 czerwiec 2017
#43 - wtargnięcie i potrącenie pieszej na pl. Św. Małgorzaty.

dawid1666
16 czerwiec 2017
Dzisiaj #50 wyjechał na linie.

Szeryf
09 czerwiec 2017
Dzisiaj wyjechał odświeżony #41.

Wracamy do gry !

Wracamy do gry !Po przeszło dwumiesięcznej przerwie, spowodowanej awarią strony, powraca serwis www.kmswidnica.pl.

Kręcimy teledysk !

Kręcimy teledysk !Dzisiaj miało miejsce jedno z najbardziej niepowtarzalnych wydarzeń w historii naszego przewoźnika. Otóż grupa muzyczna Dziubek Band na potrzeby kręcenia ich najnowszego teledysku, wynajęła od MPK Świdnica pojazd o numerze taborowym #61. Całość była kręcona na ul. Pionierów, oraz na ul. Śląskiej. Był zespół, byli statyści, były drony, ogólnie producenci mieli świetny pomysł na ten klip. Konkretnych szczegółów niestety nie mogę zdradzić, ale jak tylko teledysk będzie już gotowy, to serwis www.kmswidnica.pl na pewno o tym poinformuje. Póki co, to tylko krótka relacja zdjęciowa dostępna w naszej galerii zdjęć.

Do Lubachowa autobusem przegubowym !

Do Lubachowa autobusem przegubowym !W związku ze wzrostem liczby pasażerów linii nr 30, w dniu dzisiejszym odbył się przejazd próbny z udziałem autobusu przegubowego o numerze taborowym #46. Dlaczego akurat ten pojazd ? Otóż ma on słabszy promień skrętu względem #47 i #48, a nie ukrywajmy że na pętli w Lubachowie jest bardzo ciasno. Test zakończył się pomyślnie i jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to w niedługim czasie, co najmniej jeden kurs tej podmiejskiej linii, będzie obsługiwany pojazdem przegubowym. Relacja z dzisiejszej jazdy próbnej dostępna w naszej galerii zdjęć.

Zmiany i utrudnienia !

Zmiany i utrudnienia !Urząd Miejski w Świdnicy informuje, że w związku z zamknięciem ul. Wałbrzyskiej na odcinku od ul. Leśnej do ul. Korczaka, z dniem 16.09.2016r. aż do odwołania, wprowadza się zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej dla linii 10, 50, 51, 52 i 53. Szczegóły poniżej ...

Rewolucyjne lato !

Rewolucyjne lato !Trzeba przyznać, że lato 2016 roku należy chyba do najbardziej rewolucyjnego w działalności naszego MPK na przestrzeni ostatnich lat ...

Świdnica i okolice, czyli nowa porcja zdjęć od Tomka94 !

Świdnica i okolice, czyli nowa porcja zdjęć od Tomka94 !Po wakacyjnej przerwie, serwis www.kmswidnica.pl powraca ze świeżą porcją zdjęć naszych autobusów miejskich. Autorem serii jest Tomek94 z Wałbrzycha, który swoje fotografie wykonał zarówno w Świdnicy, jak i w jej okolicach. Życzymy miłego oglądania.

Koniec utrudnień

Koniec utrudnieńUrząd Miejski w Świdnicy informuje, że w związku z zakończeniem kolejnego etapu remontu drogi krajowej nr 35, od dnia 27.08.2016 r. linie nr 4, 7, 41 i 43 wrócą na swoje trasy. Ponadto w związku z zakończeniem prac przy ul. Sprzymierzeńców, na swoje trasy wróciły również linie 5x.

Fast Concept Car, czyli nowe turystyki w MPK Świdnica !

Fast Concept Car, czyli nowe turystyki w MPK Świdnica !Świdnicki przewoźnik miejski postanowił odświeżyć swoją turystyczną flotę autobusową. Zakupiono 3 pojazdy marki Fast Concept Car na podwoziu MAN 18.310. Wcześniej cała trójka świadczyła swoje usługi we Francji. Dzisiejsza seria ma za zadanie nieco przybliżyć cechy tych pojazdów.

Nowe zdjęcia od Kamila Rakowskiego !

Nowe zdjęcia od Kamila Rakowskiego !Kamil Rakowski z Wałbrzycha wzbogacił serwis www.kmswidnica.pl o nowe fotografie świdnickich autobusów miejskich. Cztery spośród nich pochodzą z 2013 roku. Bardzo dziękuję autorowi za możliwość publikacji zdjęć i zapraszam wszystkich do ich oglądania.

Tomasz Flaga udostępnia zdjęcia z 2003 roku !

Tomasz Flaga udostępnia zdjęcia z 2003 roku !Tomasz Flaga z Krakowa wzbogacił serwis www.kmswidnica.pl o zdjęcia świdnickich autobusów miejskich, wykonane 25. lipca 2003 roku. Bardzo dziękuję autorowi za możliwość publikacji tych niezwykle cennych dla nas fotografii. Życzymy miłego oglądania !

Kolej zastępcza

Kolej zastępczaW dniach 06-09.06.2016r., na trasie Rogoźnica - Jawor, autobusy świdnickiego MPK wykonywały kursy zastępcze pociągów Kolei Dolnośląskich. W związku z powyższym serwis www.kmswidnica.pl przygotował skromną seryjkę zdjęć z tamtejszych miejscowości. Życzymy miłego oglądania.
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,275,168 unikalnych wizyt