Nawigacja

Shoutbox

Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.
Szeryf
Szeryf
1 miesiąc temu
Na autobus #72 spadło drzewo w miejscowości Kątki.
Szeryf
Szeryf
1 miesiąc temu
#63 bez reklamy.
Szeryf
Szeryf
1 miesiąc temu
#47 i #48 w nowej reklamie.
Szeryf
Szeryf
2 miesiąc temu
#09, #12, #14 i #64 bez reklamy.
Lisek
Lisek
3 miesiąc temu
Dziś już działała.

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę

Witam wszystkich w prywatnym serwisie świdnickiej komunikacji miejskiej !

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek stare zdjęcia świdnickich autobusów i chciałbyś się nimi podzielić, KLIKNIJ TUTAJ.

KM Świebodzice

Ostatnia aktualizacja 3 rok temu
XaleV
Jak można zobaczyć na portalu Świdnica24 w Świebodzicach "będą jeździć Mercedesami".

http://swidnica24.pl/beda-jezdzic-mercedesami/

Swoją drogą, po przeczytaniu "wejścia", opisali te merce jakby nie wiem co to było, a w praktyce nie wiem czy Solaris nie jest lepszy niż Citaro. Najnowocześniejsze wozy w polsce... :D Conajmniej elektrykami zawiało!

Po samym ujrzeniu tematu podejrzewałem, że to będzie Conecto (no bo wiadomo - to tylko Świebodzice) jednak zakupiony wóz to najnowsze Citaro. Whatever - Sławek (lub ktokolwiek), wiesz coś może na ten temat? Ciekawi mnie szczególnie fakt tego, kto zostanie tam operatorem skoro obecnie kursują tam nasze wozy - niezłe jaja by były, jakby te merce trafiły do naszego MPK - wiadomo, na zasadzie takiej jak w Wałbrzychu "prezydenckie" Solarki w 2012.
Szeryf
Wszystko się zgadza- Świebodzice kupiły 3 szt. najnowszych i najbardziej wypasionych autobusów marki Mercedes Citaro. Pisałem już o tym w komentarzach wcześniej, że prawdopodobnie powstanie zupełnie nowy przewoźnik pt. KM Świebodzice. Jednakże bardzo prawdopodobne jest również, że może być dokładnie tak samo, jak w Wałbrzychu i kto wie, może te trzy C2, będą miały nr tab. #65, #66 i #67 i nasze loga ;) (jeżeli wygralibyśmy ewentualny przetarg. Póki co, to na razie nie ma jeszcze żadnej dokładnej informacji na ten temat.
Szeryf
Jeder
Szkoda, ze u nas nie mogliby wziąć z trzech mercedesów, bo troche to mały wybór jest, zawsze widać tylko Solarisy, Lionsa T, Many drugiej generacji i od czasu do czasu normalne Lionsy, przeguby, Salusy i Autosany.
Szeryf
Mały wybór ? Nie żartuj. Mamy najbardziej zróżnicowany tabor na całym Dolnym Śląsku :D
Szeryf
Jeder
To troche nudne widzieć same Solarisy dzień w dzień...
raf790697059
Wyobraź sobie co myślą mieszkańcy Wałbrzycha :D
Szeryf
Z tego co wyczytałem, to od września te Citara mają już jeździć. Nasi obsługują Świebodzice do końca roku. Tak więc przez te ostatnie cztery miesiące, Mercedesy będą pod naszymi skrzydłami :D
Szeryf
Cobra
A co później z tymi Mercedesami? Nam by się takie przydały. Jak Świebodzice chcą mieć swoją KM, to niech sobie zorganizują. Nie jestem wcale zazdrosny :o, ale przecież Świdnica jest większa i ma więcej mieszkańców, więc nam bardziej by się przydały te Mercedesy Citaro. Tylko skąd oni wzięli na to kasę??? Ale póki co to UM w Świebodzicach powinien odpalać jakąś kasę naszemu MPK, nie?
XaleV
Wygraliśmy przetarg na obsługę tamtejszej KM (z ska i dla) więc dostaliśmy za to hajsy ;) A Świebodzice dostało pieniądze na Merce z unii, jak Świdnica na solarisy (które na światowym rynku utrzymają ten najwyższy poziom autobusów, jak Man czy Mercedes - który lepszy? To kwestia gustu, ale wykończenie mercedesów citaro trzyma poziom podobny, jesli miejscami nie gorszy od solarisa. spalanie w mercu jest większe, a wyposażenie to kwestia zamówienia).
Szeryf
Cobra
Kolor na pewno kiepski, ale wozy naprawdę bardzo fajne - aż chciałoby się nim przejechać ;) Ale za to więcej spalają niż np. Solarisy, tak jak napisał jeden z kolegów na naszej stronie. Więc trochę droższe w utrzymaniu, a poza tym Solarisy i Many nie mają problemów z dostępnością np. części zamiennych - o czym też kolega nie zapomniał ;)
Oblibenec
Witam. Z tego co się orientuję, to Świebodzice same organizują sobie komunikację. Będzie się nią zajmować Zakład Gospodarki Komunalnej w Świebodzicach.
Lisek
Dobrze wiedzieć. Jestem tylko ciekawy ile dostanie nasze MPK za przewóz mieszkańców Świebodzic :-)
lisek Grin
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Czas generowania: 2.37 sekund
1,608,682 unikalnych wizyt