Nawigacja

Shoutbox

Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.
Szeryf
Szeryf
9 miesiąc temu
Na autobus #72 spadło drzewo w miejscowości Kątki.
Szeryf
Szeryf
9 miesiąc temu
#63 bez reklamy.
Szeryf
Szeryf
9 miesiąc temu
#47 i #48 w nowej reklamie.
Szeryf
Szeryf
11 miesiąc temu
#09, #12, #14 i #64 bez reklamy.
Lisek
Lisek
11 miesiąc temu
Dziś już działała.

Witam wszystkich w prywatnym serwisie świdnickiej komunikacji miejskiej !

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek stare zdjęcia świdnickich autobusów i chciałbyś się nimi podzielić, KLIKNIJ TUTAJ.

Schemat aktualnej komunikacji miejskiej.

Ostatnia aktualizacja 4 rok temu
Cobra
Chciałbym zaproponować coś nowego na naszej stronie, a mianowicie, skoro w nawigacji jest taka pozycja "Schematy" (tam jest tylko jeden stary schemat naszej KM), to może warto było by utworzyć nowy schemat z aktualnymi liniami oraz z lokalizacjami przystanków? Oczywiście, naniesiony na mapkę Świdnicy? Myślę, że takie coś byłoby bardzo fajne, zwłaszcza, gdyby można było po kliknięciu w dany przystanek - np. "Pl. Grunwaldzki" otworzyć od razu interesujący nas rozkład jazdy z tego przystanku, albo gdyby strona sama przekierowała na dany rozkład. Trasy mogłyby być zaznaczone na kolorowo dla większego ułatwienia, a przeprowadzane obecnie remonty lub inne utrudnienia powinny zostać oznaczone jakimś symbolem. Jak Wam się to podoba i co o tym sądzicie?
dawid1666
Moim zdaniem to taki schemat powinien wisieć na każdym przystanku
Szeryf
Pomysł fajny, tylko kto to zrobi ;)
Szeryf
Cobra
Też tak myślę, że to fajny pomysł. Kto to zrobi? Na pewno nie ja ;), ale jakiś dobry spec od projektowania stron internetowych dałby sobie radę ;) A na wszystkich przystankach także przydałyby się takie schematy - oczywiście! :)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Czas generowania: 0.12 sekund
2,549,178 unikalnych wizyt