Nawigacja

Shoutbox

Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.
Szeryf
Szeryf
1 miesiąc temu
Na autobus #72 spadło drzewo w miejscowości Kątki.
Szeryf
Szeryf
1 miesiąc temu
#63 bez reklamy.
Szeryf
Szeryf
1 miesiąc temu
#47 i #48 w nowej reklamie.
Szeryf
Szeryf
2 miesiąc temu
#09, #12, #14 i #64 bez reklamy.
Lisek
Lisek
3 miesiąc temu
Dziś już działała.

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę

Witam wszystkich w prywatnym serwisie świdnickiej komunikacji miejskiej !

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek stare zdjęcia świdnickich autobusów i chciałbyś się nimi podzielić, KLIKNIJ TUTAJ.

Niezadowolenie ze świdnickiej komunkacji miejskiej

Ostatnia aktualizacja 3 rok temu
dawid1666
Ostatnio miałem okazje rozmawiać z jednym ze świdnikich radnych który mi powiedział, że na dworcu autobusowym na Kolejowej powstał wydział transportu UM i że tam mogę pójść i powiedzieć że coś jest nie tak i może to zadziałać. Więc myśle, że każdy powinien się tam przejść i powiedzieć urzędnikom kilka słów.
Cobra
Myślisz, że oni się tym przejmą? Te "biurkowe betony"? Jasne, że spróbować warto, ale gdyby UM częściej zaglądał na naszą stronę, to nasza komunikacja z pewnością by na tym zyskała. I to nie tylko moje zdanie - o, zobacz tutaj: http://kmswidnica.pl/forum/viewthread...owstart=40

i jeszcze tutaj: http://kmswidnica.pl/forum/viewthread...51#post_51

no i jeszcze tu: http://kmswidnica.pl/forum/viewthread...hread_id=5

Przyznaję się, że sam kiedyś wysyłałem maila do UM z propozycjami zmian, jakie mogą znaleźć w naszym serwisie. No i cisza. Myślę, że lepsza byłaby jakaś pisemna petycja z propozycjami, jaką kiedyś proponowałem. Albo konsultacja społeczna z mieszkańcami - bo co o komunikacji miejskiej mogą wiedzieć urzędnicy zza biurka - ci, którzy wożą tyłek tylko samochodem? ;)
dawid1666
Jutro rano tam podejde i dam znać co z tego wynikło ;)
Szeryf
No sam jestem ciekaw, jak Ciebie przyjmą i co powiedzą. Ja (póki co) nie mam czasu, ale być może w przyszłym tygodniu też tam się przejdę.
Szeryf
dawid1666
Byłem pozytywnie zaskoczony tym jak mnie tam przyjeli i co się okazuje sprawa informacji pasażerskiej na objazdach i opóźnień ma zostać naprawiona w połowie października wiec warto jest się tam udać :)
Cobra
O! To super! ;) A jednak warto było, chociaż podchodziłem do tego sceptycznie. Ale poczekajmy na konkretne zmiany i działania na rzecz zmian na lepsze. Fajnie by było, gdyby nasz serwis mógł mieć na to wpływ. Może nawet udało by się coś zdziałać, żeby zmienić częstotliwość kursowania niektórych autobusów na częstsze. I zmodernizować chociaż trochę przebieg niektórych linii, tak jak były tutaj nasze pomysły. Póki co, to jednak koledze Dawidowi1666 należą się gratulacje! ;)
dawid1666
Efekty rozmowy można już zobaczyć od 19.10.15 gdyż został zmieniony rozkład jazdy.
Szeryf
Nowy rozkład jazdy, to akurat nie efekt Twojej ( czy innych osób ) rozmowy. O zmianach było już wiadomo w połowie września. Tutaj, to akurat prym wiedli kierowcy MPK, którzy od razu wyłapali tzw. zgrzyty i niedociągnięcia.
Szeryf
dawid1666
Może i masz racje ;) Ale do nowego rozkładu przyczynili też się mieszkańcy którzy co chwila zgłaszali swoje niezadowolenie.
Cobra
Może dało by się tam załatwić coś z tym oznakowaniem, żeby nie wprowadzać linii o odwrotnej trasie tak jak linia 53? Szczegóły w komentarzach na stronie głównej.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Czas generowania: 0.48 sekund
1,608,764 unikalnych wizyt