Nawigacja

Shoutbox

Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.
2
11 miesiąc temu
Na autobus #72 spadło drzewo w miejscowości Kątki.
2
11 miesiąc temu
#63 bez reklamy.
2
11 miesiąc temu
#47 i #48 w nowej reklamie.
2
1 rok temu
#09, #12, #14 i #64 bez reklamy.
Lisek
Lisek
1 rok temu
Dziś już działała.

Witam wszystkich w prywatnym serwisie świdnickiej komunikacji miejskiej !

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek stare zdjęcia świdnickich autobusów i chciałbyś się nimi podzielić, KLIKNIJ TUTAJ.

Linie pospieszne / przyspieszone.

Ostatnia aktualizacja 4 rok temu
Cobra
Mam taki pomysł, czy w naszym mieście nie przydałyby się chociaż dwie - trzy linie pospieszne albo chociaż przyspieszone? Mogłyby zahaczać o te najważniejsze punkty - pl. Grunwaldzki, pl. św. Małgorzaty, osiedle Młodych. Albo też dojeżdżać do zakładów przemysłowych. Oczywiście, musiałyby się odróżniać od linii normalnych - proponuję oznakowanie trzycyfrowe np. 100, 101, lub literowe (tak ma Wrocław). Jasne jest, że takie linie miałyby nieco droższe bilety, chociaż o te 20 gr. Kwestią do uzgodnienia pozostaje jeszcze częstotliwość kursów w dni robocze, soboty i niedziele (w soboty i niedziele ewentualnie mogłyby nie jeździć, jeśli byłoby to nieopłacalne). Myślę, że chociaż co 15 minut w szczycie mogłyby jeździć.

Co wy na to? ;) Jakieś propozycje, sugestie?
dawid1666
Jak czytałem plan transportowy Aglomeracji Wałbrzyskiej to trzy-cyfrowe linie nas nie ominą, lecz to ma być podział taki: Wałbrzych i okolice 1xx Świdnica 2xx Nowa Ruda 3xx i Kamienna Góra 4xx.
Cobra
Pierwsze słyszę, że kiedyś istniała linia pospieszna w Świdnicy :) Ale może jakby miała inną (lepszą i bardziej przemyślaną) trasę to by została? Czy nie można by było coś pomyśleć w tym kierunku? Ja miałem na myśli tylko inną numerację lub literowe oznaczenie dla linii pospiesznej, a nie dla zwykłych (to tak na marginesie). Czyli co, będzie ta numeracja 2xx dla Świdnicy?
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Czas generowania: 0.13 sekund
2,933,543 unikalnych wizyt