Nawigacja

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Jeder
21 lipca 2018
I tak jest lepiej niż było, mógłby mi ktoś powiedzieć czy takie zapowiedzi też są w innych autobusach, czy tylko w nowych solarkach? Nie było mnie w Świdnicy z dwa tygodnie, a teraz też jakoś czasu ni

Szeryf
11 lipca 2018
Nie tylko moja. Kilka osób o to zabiegało. Jest już o wiele lepiej, chociaż parę drobnych spraw trzeba jeszcze poprawić Wink

Jeder
05 lipca 2018
Szeryfie, czy to twoja "sprawka", że zapowiedzi w nowych Solarisach się poprawnie odtwarzają?

Jeder
21 czerwca 2018
https://www.facebo
ok.com/MPKSwidnica
/posts/15544808746
63402 kolejne zdjęcia naszych Solarisów z fabryki

Szeryf
27 maja 2018
Nic z tego. Solaris ma takie plecy, że najwcześniej dojadą do nas w drugiej połowie czerwca.

Zobacz temat

Drukuj temat
Volvo B10BLE
Szeryf
No i stało się - kultowe Volvo na miasto już nie wyjedzie. Obecnie trwa na zajezdni demontaż kasowników i wyświetlaczy. Lada dzień on, razem z #18, #24 i #25 zostanie wystawiony na sprzedaż.
Szeryf

Misiek
Co Shock Shock Shock ze jak to mozliwe czemu nie moje #25 , jeszcze trzeba go pofocić

bubupol
Szczerze mówiąc to nie jestem zaskoczony, że Volvo już nie wyjedzie. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio go widziałem na mieście, może na początku roku na 6. Fakt jest taki, że on już wyjeździł swoje i chwała mu za to, z drugiej strony wielka szkoda że to już jest koniec. Teraz czas na zakup nowego Volvo Pfft.

Cobra
bubupol napisał(a):
Szczerze mówiąc to nie jestem zaskoczony, że Volvo już nie wyjedzie. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio go widziałem na mieście, może na początku roku na 6. Fakt jest taki, że on już wyjeździł swoje i chwała mu za to, z drugiej strony wielka szkoda że to już jest koniec. Teraz czas na zakup nowego Volvo Pfft.

No cóż, wszystko ma swój koniec... Ten autobus już wysłużył swoje, teraz czas na zmianę. "Każde pokolenie ma swój własny czas" - jak to w tej piosence Kombi. Teraz to na pewno trzeba pomyśleć o jakimś nowym Volvo lub innym porządnym autobusie, np. Man. Przecież nie możemy jeździć starymi gratami, w końcu chodzi o bezpieczeństwo i standard. Dlaczego mamy być gorsi? Będę wyczekiwał na nowy autobus, chociaż szczerze mówiąc, wiem, jak to jest mieć sentyment do starego, dobrego Volvo... Niektóre stare Volvo jeżdżą też po Wrocławiu, ale skoro trzeba go u nas wymienić, to na pewno z korzyścią dla pasażerów. W końcu jak MPK sprzeda 4 wozy to jakieś pieniądze z tego będą i będzie można zainwestować w nowszy autobus. Kiedy coś będzie wiadomo na temat nowego autobusu?

Aha, no i wczoraj chyba jechałem tym #25 (jeśli się nie mylę) spod Tesco na 52.
Edytowane przez Cobra dnia 06 sierpnia 2015

Jeder
bubupol napisał(a):
Ja bym wolał jakaś nowa markę w stylu Mercedes lub Scania Pfft

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,501,539 unikalnych wizyt