Nawigacja

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Jeder
21 czerwiec 2018
https://www.facebo
ok.com/MPKSwidnica
/posts/15544808746
63402 kolejne zdjęcia naszych Solarisów z fabryki

Szeryf
27 maj 2018
Nic z tego. Solaris ma takie plecy, że najwcześniej dojadą do nas w drugiej połowie czerwca.

bubupol
27 maj 2018
Zbliża się koniec maja czy nówki pojawią się na dniach w zajezdni?

Lisek
09 maj 2018
swidnica24.pl/chca
-reaktywowac-linie
-31-pierwsze-kursy
-we-wrzesniu/

Szeryf
14 marzec 2018
Nie będzie źle. IV generacja mocno różni się od III. Zupełnie inny autobus.

Zobacz temat

Drukuj temat
Linie autobusowe
Szeryf
Od Kopernika do Słowiańskiej, czyli jakieś 85% dubla. PORAŻKA !
Szeryf

dawid1666
Dzisiaj po 22 ostatni kurs linii 8 Sad A tak poza tym tu jest nowy rozkład jazdy http://www.mpk.swidnica.pl/rozklad/linie.htm

Jeder
Super, usunęli kurs szóstki o 7:39, UM zaszalalo na moja niekorzyść...

Cobra
Witajcie. No i co, jak Wam się podoba rozkład naszej nowości - 51? Ja uważam, że to raczej nic takiego szczególnego, żeby aż piać z zachwytu Sad Po godzinie 16-tej 50 i 51 mają kursy co godzinę czyli w sumie jakby zbić do kupy, to wyszło by na to samo co było - dwa kursy na godzinę. Dobre jest tylko to, że do godziny 16-tej faktycznie wspólna częstotliwość 50 i 51 wynosi co 20 minut - tutaj stawiam plusa, no i 51 ma łatwe do zapamiętania kursy w soboty - 8:13, 9:13, 10:13 i aż do 19:13 Pfft. Jednakże 51 wcale nie jeździ w niedziele, więc pozostajemy wtedy przy starej 50-tce. Po kiego licha było wypuszczać autobus z nowym numerem linii 51 zamiast zwiększyć częstotliwość starej 50-tki??????Angry Szeryf miał rację!
Edytowane przez Cobra dnia 29 sierpień 2015

Jeder
Witaj w Świdnicy gdzie UM dubluje linie zamiast zwiększyć częstotliwość lub zrobić kieszeń Pfft

Cobra
Ta rewolucja z autobusami to na pewno nie tak miała wyglądać. I po jaką cholerę oddzielono piątek od pozostałych dni roboczych? Sad Przecież piątek to też dzień roboczy! Rozumiem, że w piątki linia 6 miała jeździć chyba do 1:00 w nocy, jak dobrze pamiętam (ale nie jeździ, chociaż trzeba przyznać, że ma ostatni kurs po 23:00)- no to 6 mogłaby mieć ewentualnie osobne rozkłady dla piątku, no ale 51 też???? Poza tym na rozkładzie są dwie "jedynki", co też idiotycznie wygląda. Ta "jedynka" 1Ś na trasie Pełcznica - Ciernie to chyba linia KM Świebodzice? Powinno być napisane, że to nie nasze, bo się kićka. Sorry, ale nie kapuję, o co biega z tą "kieszenią" Wink - możesz trochę jaśniej?

dawid1666
Na przystankach nie ma rozdzielonego piątku są tylko literki przy godzinach, że kurs jeździ w piątkowe noce. Na Pl. Św. Małgorzaty ostni kurs 6 w kierunku E.Plater widziałem o 1:07 Smile

Cobra
dawid1666 napisał(a):
Na przystankach nie ma rozdzielonego piątku są tylko literki przy godzinach, że kurs jeździ w piątkowe noce. Na Pl. Św. Małgorzaty ostni kurs 6 w kierunku E.Plater widziałem o 1:07 Smile

Wiem, wiem, że są literki przy godzinach na przystanku, ale na stronie MPK piątek jest rozdzielony z resztą - zresztą sam zobacz: http://mpk.swidnica.pl/rozklad/p_69_6_m.htm
No i na stronie internetowej też nie ma piątkowego kursu 6 => E. Plater o 1:07, tylko o 1:09 - czyli jest malutki błąd Wink Kurs o 1:07 jest za to w sobotę. Ale jeśli jest wszystko ok na przystanku to chociaż to dobre - zwracam honor kolegom Wink Czyli można powiedzieć, że 6 wyszły te zmiany na dobre, a poza tym linia 6 to teraz trochę robi za linię nocną Wink
Edytowane przez Cobra dnia 01 wrzesień 2015

Jeder
puu.sh/o9pH8/66f5056395.png

Ciekawych rzeczy się dowiaduję widzę Grin

dawid1666
@Jeder to jest spowodowane tym, że kurs o 5:20 zaczyna się od ulicy Okulickiego.

Cobra
Ostatnie zmiany na E. Plater - http://www.mpk.swidnica.pl/news/188-zmiany-na-e-plater/

Szeryf
Ta zmiana to jedna wielka komedia, która tak naprawdę nic nie załatwia.
Dlaczego ?
Skargi, które wpływały do MPK dotyczyły linii nr 1 i 6, gdzie niektórzy kierowcy objeżdżali pętlę, a inni zmieniali kierunek i naprzód bez objeżdżania, pozostawiając pasażerów na przystanku. Żadna skarga dotycząca linii 5x, lub 2 i 7 nie wpłynęła.
Tutaj to faktycznie powinny być dwa stanowiska, ale :
- od strony ul. Wróblewskiego TYLKO dla pasażerów wysiadających,
- na pętli TYLKO dla pasażerów wsiadających.
I po kłopocie Wink
Szeryf

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.25
1,426,515 unikalnych wizyt