Nawigacja

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Jeder
30 lipiec 2017
Zauważyłem tak jakby komputery w autobusach nie wyrabiały z wyświetlaniem przystankóœ. w autobusach z tablicami nie ma tego problemu jednak

Szeryf
10 lipiec 2017
Od dzisiaj wszystkie wyświetlacze są spod mojej ręki. Ktokolwiek zauważy błąd to pisać Wink

Szeryf
23 czerwiec 2017
#43 - wtargnięcie i potrącenie pieszej na pl. Św. Małgorzaty.

dawid1666
16 czerwiec 2017
Dzisiaj #50 wyjechał na linie.

Szeryf
09 czerwiec 2017
Dzisiaj wyjechał odświeżony #41.

Zobacz temat

Drukuj temat
Linie autobusowe
Szeryf
Od Kopernika do Słowiańskiej, czyli jakieś 85% dubla. PORAŻKA !
Szeryf

dawid1666
Dzisiaj po 22 ostatni kurs linii 8 Sad A tak poza tym tu jest nowy rozkład jazdy http://www.mpk.swidnica.pl/rozklad/linie.htm

Jeder
Super, usunęli kurs szóstki o 7:39, UM zaszalalo na moja niekorzyść...

Cobra
Witajcie. No i co, jak Wam się podoba rozkład naszej nowości - 51? Ja uważam, że to raczej nic takiego szczególnego, żeby aż piać z zachwytu Sad Po godzinie 16-tej 50 i 51 mają kursy co godzinę czyli w sumie jakby zbić do kupy, to wyszło by na to samo co było - dwa kursy na godzinę. Dobre jest tylko to, że do godziny 16-tej faktycznie wspólna częstotliwość 50 i 51 wynosi co 20 minut - tutaj stawiam plusa, no i 51 ma łatwe do zapamiętania kursy w soboty - 8:13, 9:13, 10:13 i aż do 19:13 Pfft. Jednakże 51 wcale nie jeździ w niedziele, więc pozostajemy wtedy przy starej 50-tce. Po kiego licha było wypuszczać autobus z nowym numerem linii 51 zamiast zwiększyć częstotliwość starej 50-tki??????Angry Szeryf miał rację!
Edytowane przez Cobra dnia 29 sierpień 2015

Jeder
Witaj w Świdnicy gdzie UM dubluje linie zamiast zwiększyć częstotliwość lub zrobić kieszeń Pfft

Cobra
Ta rewolucja z autobusami to na pewno nie tak miała wyglądać. I po jaką cholerę oddzielono piątek od pozostałych dni roboczych? Sad Przecież piątek to też dzień roboczy! Rozumiem, że w piątki linia 6 miała jeździć chyba do 1:00 w nocy, jak dobrze pamiętam (ale nie jeździ, chociaż trzeba przyznać, że ma ostatni kurs po 23:00)- no to 6 mogłaby mieć ewentualnie osobne rozkłady dla piątku, no ale 51 też???? Poza tym na rozkładzie są dwie "jedynki", co też idiotycznie wygląda. Ta "jedynka" 1Ś na trasie Pełcznica - Ciernie to chyba linia KM Świebodzice? Powinno być napisane, że to nie nasze, bo się kićka. Sorry, ale nie kapuję, o co biega z tą "kieszenią" Wink - możesz trochę jaśniej?

dawid1666
Na przystankach nie ma rozdzielonego piątku są tylko literki przy godzinach, że kurs jeździ w piątkowe noce. Na Pl. Św. Małgorzaty ostni kurs 6 w kierunku E.Plater widziałem o 1:07 Smile

Cobra
dawid1666 napisał(a):
Na przystankach nie ma rozdzielonego piątku są tylko literki przy godzinach, że kurs jeździ w piątkowe noce. Na Pl. Św. Małgorzaty ostni kurs 6 w kierunku E.Plater widziałem o 1:07 Smile

Wiem, wiem, że są literki przy godzinach na przystanku, ale na stronie MPK piątek jest rozdzielony z resztą - zresztą sam zobacz: http://mpk.swidnica.pl/rozklad/p_69_6_m.htm
No i na stronie internetowej też nie ma piątkowego kursu 6 => E. Plater o 1:07, tylko o 1:09 - czyli jest malutki błąd Wink Kurs o 1:07 jest za to w sobotę. Ale jeśli jest wszystko ok na przystanku to chociaż to dobre - zwracam honor kolegom Wink Czyli można powiedzieć, że 6 wyszły te zmiany na dobre, a poza tym linia 6 to teraz trochę robi za linię nocną Wink
Edytowane przez Cobra dnia 01 wrzesień 2015

Jeder
puu.sh/o9pH8/66f5056395.png

Ciekawych rzeczy się dowiaduję widzę Grin

dawid1666
@Jeder to jest spowodowane tym, że kurs o 5:20 zaczyna się od ulicy Okulickiego.

Cobra
Ostatnie zmiany na E. Plater - http://www.mpk.swidnica.pl/news/188-zmiany-na-e-plater/

Szeryf
Ta zmiana to jedna wielka komedia, która tak naprawdę nic nie załatwia.
Dlaczego ?
Skargi, które wpływały do MPK dotyczyły linii nr 1 i 6, gdzie niektórzy kierowcy objeżdżali pętlę, a inni zmieniali kierunek i naprzód bez objeżdżania, pozostawiając pasażerów na przystanku. Żadna skarga dotycząca linii 5x, lub 2 i 7 nie wpłynęła.
Tutaj to faktycznie powinny być dwa stanowiska, ale :
- od strony ul. Wróblewskiego TYLKO dla pasażerów wysiadających,
- na pętli TYLKO dla pasażerów wsiadających.
I po kłopocie Wink
Szeryf

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,273,658 unikalnych wizyt